Zielone Ściany

Oferta obejmuje

-zielone tarasy zewnętrzne i zadaszone
-balkony zielone
-ogrody zimowe
-kompozycje donic z żywą roślinnością w przestrzeni biurowej i domach prywatnych
-skwery wewnątrz pomieszczeń w różnych stylach
-elementy wodne we wnętrzach; ściany wodne, kaskady
-ogrody wertykalne -pionowe ściany z żywą roślinnością

 

Zielone skwery

W strefach publicznych to nie tylko miły dla oka element dekoracyjny , to przed wszystkim wielki bodziec dla zmysłów przepracowanego człowieka, które pozwalają 
mu na relaks i odprężenie.

Pionowe ściany

Zwiększają wartość estetyczną przestrzeni , poprawiają mikroklimat i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach.
W biurach działają jak ekrany dźwiękochłonne, przez co można obniżyć szum tworząc mobilny ogród jako ściankę działową.

Rodzaje roślin stabilizowanych

To produkty w 100% naturalne jednak ze względu na proces stabilizacji, któremu zostały poddane nie wymagają żadnej opieki.
Prawidłowo przeprowadzony proces stabilizacji stanowi gwarancję trwałości produktu. Przy odpowiednich warunkach eksploatacji zachowują świeży wygląd i naturalny kolor do kilku lat.

 

MECH CHROBOTEK RENIFEROWY

Dostępny w naszej ofercie jest pozyskiwany w lasach Północnej Europy i zbierany ręcznie z szacunkiem do samej rośliny oraz całego środowiska.
Wyrazisty i bogaty w swej strukturze doskonale nadaje się do dekoracji. Jest niebywale wytrzymały i plastyczny. Wybornie prezentuje się na dużych powierzchniach tworząc zielone ściany i okazałe obrazy wertykalne.

Proces stabilizacji uodpornił go na wszelkiego rodzaju szkodniki i sprawił, że jest materiałem nie tylko trwałym, ale także przyjaznym dla osób cierpiących na alergie. Dodatkowo nie wymaga podlewania, oświetlenia i konserwacji. To w 100% produkt ekologiczny, który zachowuje swój nienaganny wygląd na długie lata. Polecany do stosowania w pomieszczeniach gdzie poziom wilgotności wynosi minimum 40%.

MECH GĄBCZASTY-Polemoss

Jest doskonałym elementem dekoracji wykorzystywanym do kreowania zielonych obrazów
I aranżacji 3D. Montowany bezpośrednio do ściany lub na panelach w błyskawiczny sposób przemieni surowe wnętrze w naturalną krainę zieleni.

MECH PŁASKI –Flat moss

Wygląda nie pozornie . W jego prostocie znajduje się siła przekazu. Dopełnia i stanowi tło dla wielu kompozycji , które tworzą harmonijną i niebywale przyjemną przestrzeń.
Jego genialność to przede wszystkim plastyczność , dzięki której powstają ogrody wertykalne, obrazy i różne formy graficzne.

 

 

FOREST

Kolekcja dzikich roślin i kwiatów pochodzących z odległych zakątków Ameryki Południowej.
Rośliny zostały poddane procesowi stabilizacji podobnie jak mchy.
Dzięki temu tworzą spójny , naturalny obraz połączonych ze sobą roślin. W 100% biodegradalne i nietoksyczne. Wymagalna wilgotność 50%

WARUNKI TRWAŁOŚCI

NIE PODLEWAĆ- jedną z tajemnic stabilizacji jest zagwarantowanie roślinom wilgotności , która sprawi ,że będą piękne przez długie lata. Mech nie wymaga podlewania i tworzenia systemów nawadniających. Jest całkowicie bezobsługowy, nie traci swojej naturalnej soczystości.

BEZ ŚWIATŁA- Rośliny doskonale wyglądają na wszystkich powierzchniach, jednak nie potrzebują zbyt długiego i intensywnego nasłonecznienia.